Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
A-tytöt (1999-2001) Joukkueenjohtaja Luotonen Maaria @: maaria.luotonen@trafi.fi
tel:0503029069
A-tytöt (1999-2001) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0406522885
C1-pojat (2003) Joukkueenjohtaja Rajala-Poikolainen Jenni @: jenni.rajala-poikolainen@elisanet.fi
tel:0400657983
B-tytöt (2003-2002) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0406522885
D1-pojat (2005) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0406522885
D2-pojat (2006) Joukkueenjohtaja Sinda Kati @: kati.sinda@gmail.com
tel:050 330 5661
E1-pojat (2007) Joukkueenjohtaja Pitkänen Nora @: nora.hoglund@kolumbus.fi
tel: 0440202482
E2-pojat (2008) Joukkueenjohtaja Alakunnas Mikko @: mikko.alakunnas@gmail.com
tel:0405515067
E2-pojat (2008) Joukkueenjohtaja Sinda Kati @: kati.sinda@gmail.com
tel:050 330 5661
F1-pojat (2009) Joukkueenjohtaja Heiskanen Niina @: niina.heiskanen@restaone.fi
tel:050-467 4070
F2-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Bruun Patric @: patric.bruun@gmail.com
tel:0503343401
G1-pojat (2011) Joukkueenjohtaja Joffell Jutta @: jutta.joffell@gmail.com
tel:040 865 8117
G2-pojat (2012) Joukkueenjohtaja Jernmark Mikael @: mikael.jernmark@gmail.com
tel:0458675552
C-tytöt (2004-2005) Joukkueenjohtaja Pihlflyckt Marcus @: marcus.pihlflyckt@gmail.com
tel:
E-tytöt (2008-2009) Joukkueenjohtaja Freudenthal Melina @: melina.freudenthal@edu.hel.fi
tel:050-5709002
E-tytöt (2008-2009) Joukkueenjohtaja Lindqvist Michaela @: michaela.lindqvist@gutz.fi
tel:040-545 7282
F-tytöt (2010-2011) Joukkueenjohtaja Simola-Laaksonen Kirsi @: ksimolalaaksonen@gmail.com
tel:040-6692665
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Boman Michael @: miika.boman68@gmail.com
tel:0400709387
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Söderholm Stig @: stig.soderholm@hotmail.com
tel:0400-174903
Miehet II Joukkueenjohtaja Tallqvist Mikael @: micke@live.fi
tel:+358 40 6533232
Miehet III Joukkueenjohtaja Tulokas Tatu @: tatu.tulokas@gmail.com
tel:0503935073
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Nortamo Peter @: peter.nortamo@oiv.fi
tel:0405869850
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Hartwall Pia @: pia@gumbostrand.fi
tel:0405127902
Naiset XS Joukkueenjohtaja Virtanen Janiina @: janiina.virtanen19@gmail.com
tel:0404180302
Naiset X Joukkueenjohtaja Boxström-Repo Sally @: sally.boxstrom@hotmail.fi
tel:0405628820
Naiset OHO Joukkueenjohtaja Vuorio Hannele @: hannelev70@gmail.com
tel:
Ådalens Idrottsförening
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat