Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C2-D1-pojat (04-05) Joukkueenjohtaja Pylkkönen Minna @: minna.pylkkonen@villaggio.fi
tel:0405136224
C2-D1-pojat (04-05) Joukkueenjohtaja Skogster Christer @: aif2003t@gmail.com
tel:0407702098
D2-pojat (2006) Joukkueenjohtaja Below Antti @: antti.below@metsa.fi
tel:040-7586258
E1-pojat (2007) Joukkueenjohtaja Pitkänen Nora @: nora.hoglund@kolumbus.fi
tel: 0440202482
E2-pojat (2008) Joukkueenjohtaja Alakunnas Mikko @: mikko.alakunnas@gmail.com
tel:0405515067
E2-pojat (2008) Joukkueenjohtaja Sinda Kati @: kati.sinda@gmail.com
tel:050 330 5661
F1-pojat (2009) Joukkueenjohtaja Sandström Annette @: nettes78@gmail.com
tel:+358503468178
F2-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Bruun Patric @: patric.bruun@gmail.com
tel:0503343401
G2-pojat (2012) Joukkueenjohtaja Jernmark Mikael @: mikael.jernmark@gmail.com
tel:
C-tytöt (2004-2005) Joukkueenjohtaja Pihlflyckt Marcus @: marcus.pihlflyckt@gmail.com
tel:
E-tytöt (2008-2009) Joukkueenjohtaja Lehmusvuori Kia @: kia.lehmusvuori@adalensif.com
tel:0503227999
F-tytöt (2010-2011) Joukkueenjohtaja Lehmusvuori Kia @: kia.lehmusvuori@adalensif.com
tel:0503227999
Miehet II Joukkueenjohtaja Tallqvist Mikael @: micke@live.fi
tel:+358 40 6533232
Naiset XS Joukkueenjohtaja Virtanen Janiina @: janiina.virtanen19@gmail.com
tel:0404180302
Naiset X Joukkueenjohtaja Boxström-Repo Sally @: sally.boxstrom@hotmail.fi
tel:0405628820
Ådalens Idrottsförening
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat