Kalenteri
Marraskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
44
 
 
 
 
1
2
Peli:Campo Center
11:00-12:00
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-Panthers Black
Alueen B-poikien liiton Kilpasarjan/2.Lohkon neljäs turnaus(kierrokset 7-8) C
Peli:Campo Center
14:00-14:59
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-Tiikerit II
Alueen B-poikien liiton Kilpasarjan/2.Lohkon neljäs turnaus(kierrokset 7-8) C
Peli:Campo Center
18:30-21:00
AC Haki-ÅIF /PSS B-pojat Edustus

3
45
4
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
5
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
6
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
7
8
9
10
46
11
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
12
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
13
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
14
15
16
Peli:Kauklahti THT-Center
16:00-17:00
EräViikingit Akatemia-ÅIF /PSS B-pojat Akatemia
Alueen B-poikien liiton Kilpasarjan/2.Lohkon viides turnaus(kierrokset 9-10)
Peli:Ingman Areena(Audi-kenttä)
18:00-20:30
ÅIF /PSS B-pojat Edustus-M-Team

Peli:Kauklahti THT-Center
19:00-20:00
ÅIF /PSS B-pojat Akatemia-GrIFK
Alueen B-poikien liiton Kilpasarjan/2.Lohkon viides turnaus(kierrokset 9-10)
17
47
18
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
19
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
20
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
21
Harjoitukset:AE-Koulu
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
22
23
24
48
25
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji (Audi-kenttä)
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:45-21:30
Fyssa+Laji
19.45 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
26
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:30
Fyssa+Laji
19.30-20.15 Fyssa20.30-21.30 Laji (Aktia-kenttä)
27
Harjoitukset:Porvoon Kokonhalli
20:00-21:00
Fysiikka
Akatemian ja Edustuksen yhteiset Fysiikkaharjoitukset Porvoon Kokonhallilla k
28
Harjoitukset:AE-Koulu
19:00-21:00
Fyssa+Laji
19.00 Fyssa19.30-21 Laji
Harjoitukset:Sipoon Areena
19:30-21:00
Fyssa+Laji
19.30 Fyssa20-21 Laji (Aktia-kenttä)
29
30
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=Bpojat20022003_1148
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita